Kurs Business English z Native Speakerem

angielski dla firm

OBSŁUGA KLIENTA

Chcesz lepiej komunikować się z klientami?
Business English online

Nauczymy Cię płynnej komunikacji z zagranicznymi klientami. Przygotujemy program zajęć w oparciu o zakres obowiązków i stanowisko. Płynność w języku angielskim pozwoli Twoim pracownikom nawiązać lepszą relację z klientem oraz wzbudzi większe zaufanie do Twojej firmy.

angielski online dla firm z native speakerem

OBSŁUGA KONTRAHENTA ZAGRANICZNEGO

Potrzebujesz sprawnej obsługi kontrahentów po angielsku?
Angielski biznesowy online

Obsługujesz swoich kontrahentów po angielsku i chcesz aby komunikacja między wami była jasna i nie prowadziła do niedomówień? Potrzebujesz przećwiczyć spelling oraz rozumienie ze słuchu? Nasze lekcje online z Native Speakerem sprawią, że wreszcie zaczniesz płynnie mówic po angielsku.

angielski online dla firm

ANGIELSKI DLA SALES MANAGERA

Prowadzisz rozmowy sprzedażowe po angielsku?

Zajmujesz się eksportem towarów lub usług? Prowadzisz negocjacje handlowe po angielsku i potrzebujesz nabrać płynności językowej?

Największą satysfakcję sprawiają nam widoczne efekty naszych kursantów w postaci płynnej komunikacji w języku angielskim

ZOBACZ ZWERYFIKOWANE OPINIE

Opinie

trustpilot badge angielski online z native speakerem
Google badge

BLOG

Poszerzaj swoją wiedzę, czytając nasz blog

Uczenie się nowego języka, zwłaszcza tak powszechnie używanego i dość skomplikowanego jak angielski, może wydawać się dla niektórych sporym wyzwaniem. Niemniej jednak, …

Rozważając edukację dla naszych dzieci, chcemy tylko tego, co najlepsze. Często spędzamy wiele godzin sprawdzając najlepszą metodę nauki lub wybieramy to, co …

Znalezienie Idealnego Nauczyciela Native Speakera: Praktyczne Wskazówki Szukając nauczyciela języka angielskiego, należy uwzględnić kilka kluczowych czynników: kwalifikacje, wiarygodność, skuteczne metody nauczania oraz …

Zdobywaj pewność siebie dzięki doskonałej wymowie w języku angielskim z naszą usługą “Analiza Wymowy”. Komunikacja to klucz do sukcesu w dzisiejszym globalnym …

KONTAKT

Napisz do nas

Napisz do nas aby dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty. Opisz nam swój poziom językowy oraz na czym Ci najbardziej zależy. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Standardowo zajęcia grupowe odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu. Dla zajęć indywidualnych nie nie ma określonej górnej granicy. 

Dla każdego pakietu indywidualnego istnieje możliwość jednorazowego przełożenia zajęć z zachowaniem minimum 24h przed planowanymi zajęciami. Grupowych zajęć nie można przełożyć.

Najlpszym sposobem aby zapisać się na zajęcia to wypełnienie naszego formularza zgłoszeniowego. Możesz też przejść do zakładki kontakt i wybrać najwygodniejszą formę kontaktu kliknij tutaj

Z nami nie podpisujesz żadnej długoterminowej umowy. Jeżeli po pierwszych zajęciach stwierdzisz, że zajęcia z Native Speakerem nie są dla Ciebie, zwrócimy Ci wpłacone środki do 5 dni – bez zbędnych pytań i formularzy.

Najlepszy zestaw to komputer, słuchawki z mikrofonem i kamerka internetowa. Możesz jednak korzystać z mikrofonu i kamerki w laptopie jak również możesz łączyć się przez smartfon.

Podczas każdej lekcji, o każdej porze dnia dostępna jest pomoc techniczna, wystarczy zadzwonić na numer:

Wszelkie materiały udostępniane są online przez naszego lektora. Jeśli chciałbyś otrzymać materiały, porozmawiaj ze swoim lektorem aby Ci je przesłał emailem.

Po ustaleniu terminu zajęć wyślemy Ci zaproszenie do naszej platformy na której będą dostępne wszystkie Twoje zajęcia. Otrzymasz również email z prośbą o płatność za zajęcia, który zawiera link do  bezpiecznego dokonania płatności online za pomocą bramki tPay.

Akceptujemy przelew internetowy za pomocą tPay. Jest to bezpieczny i szybki sposób płatności online, tak jak podczas zakupów w sklepie internetowym. Jeżeli masz obawy co do płatności online, napisz do nas wówczas prześlemy Ci dane rachunku bankowego do wpłaty.