Natalee Horn

ESL ONLINE TEACHER

natalee angielski online z native speakerem

Natalee Horn

ESL ONLINE TEACHER

Natalee, is an experienced and qualified language educator with a passion for helping students succeed. She has been teaching English as a second language for 8 years and has worked with students of all ages and levels. Natalee’s approach to teaching is interactive and engaging, and she is always finding new and innovative ways to help students learn. In addition to her extensive experience and expertise, Natalee is also known for her positive attitude and supportive nature.

Opinie uczestników

5/5
W zasadzie efekty pracy naszych dzieci są tak wysokie, że opinia pozytywna nie oddaje naszego zadowolenia. Lektor Natally zasługuje na najlepszą ocenę za osiągnięcia i sposób prowadzenia zajęć.
Łukasz Duszyński
5/5
Polecam serdecznie, wszystko zorganizowane na 100%. Wygoda zajęć online przy zachowaniu wysokiego standardu. Miła atmosfera zajęć.
Dominika
5/5
Wszystko na najlepszym poziomie: nauczycielka, sposób prowadzenia zajęć, atmosfera, zaangażowanie, obsługa. Polecam!
Dulika
5/5
Córka miała dużo obaw przed zajęciami z języka angielskiego w takiej formie- online i do tego z native speakerem. Teraz się z tego śmiejemy! Jest zachwycona zajęciami z przesympatyczną panią Natalee, czeka na nie niecierpliwie, zrobiła duże postępy-mówi znacznie swobodniej po angielsku, nie boi się używać języka, dużo się śmieje w czasie lekcji. Forma online jest wygodna dla obu stron, nigdzie nie trzeba jeździć. Kontakt z e-native jest świetnie zorganizowany, wszystko dograne w najdrobniejszych szczegółach. Profesjonalnie, z duchem czasu i z pomysłem!
Dominika