Online Speaking Club Zajęcia Grupowe

Zacznij płynnie mówić po angielsku!

 

speaking club

ONLINE SPEAKING CLUB

Co to jest Online Speaking Club?

Są to spotkania online skoncentrowane na nauce płynnego mówienia w języku angielskim. Spotkania prowadzone są przez Native Speaker’a, na których poruszamy różną tematykę.

ONLINE SPEAKING CLUB

Na czym polega Speaking Club?

Speaking Club to przede wszystkim mówienie w języku angielskim na interesujące tematy z Native Speaker’em oraz innymi uczestnikami. To jak nauka mówienia po angielsku ale na sterydach, ponieważ zostajesz zanurzony w języku, a co najważniejsze, spotkanie prowadzone jest przez Native Speaker’a, dlatego masz pewność, że nauczysz się poprawnej wymowy.

Angielski online dla dorosłych

ONLINE SPEAKING CLUB

Dlaczego powstał Speaking Club?

Jako centrum konwersacyjne języka angielskiego naturalnie naszą misją jest, aby nie tylko uczyć języka angielskiego, ale przede wszystkim nauczyć naszych kursantów płynnej komunikacji w języku angielskim. Bardzo zależało nam na tym aby stworzyć usługę dla osób, których poziom języka angielskiego jest co najmniej na a2 ale które mają duże problemy z płynnością w tym jęzku.

Nie ma potrzeby powtarzania tych samych zadań i gramatyki, kiedy najważniejszą rzeczą jest komunikacja. Potrzebna okazała się usługa, która daje maksymalną efektywność w przystępnej cenie, ponieważ zależy nam przede wszystkim na ilości spotkań. Im więcej będziemy mówić po angielsku tym szybciej nauczymy się płynnie mowić. Ważne jest aby być w odpowiednim środowisku w którym rozmawiamy wyłącznie po angielsku z pomocą Native Speakera. Speaking Club to jak wyjazd za granicę gdzie jesteśmy wręcz zmuszeni do komunikacji w obcym języku. Dlatego Speaking Club są tak skuteczne, a zarazem w przystepnej cenie.

Rezygnujemy z nudnych podręczników i dajemy naszemu mózgowi uczyć się w sposób naturalny, wręcz dla nas nie zauważalny. Efekty Speaking Clubu widoczne są już po pierwszym spotkaniu.

ONLINE SPEAKING CLUB

Co jeszcze daje nam Speaking Club?

✅ Poznasz fantastycznych ludzi

 

✅ Porozmawiasz na ciekawe tematy

 

✅Szybko zobaczysz efekty

 

ZOBACZ ZWERYFIKOWANE OPINIE

Opinie

trustpilot badge angielski online z native speakerem
Google badge

CENNIK

Ile to kosztuje?

Cena za spotkanie to jedyne 28,00 zł. Minimalna ilość zajęć to 4 spotkania w miesiącu za kwotę 112,00 zł. Nie podpisujesz żadnej umowy – jedyne o co Cię poprosimy to zapoznanie się z naszym regulaminem i zaakceptowanie go.

28,00 zł / 60 minut

112 / 4 spotkania
  • meeting 60 minut raz w tygodniu
  • grupy max. 4 osoby
  • prowadzący Native Speaker
  • materiały online w cenie
  • wygodnie przez Zoom
  • brak umowy, korzystaj ile potrzebujesz
  • 100% zwrot środków jeśli nie chcesz kontynuować

KONTAKT

Napisz do nas

Napisz do nas aby dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty. Opisz nam swój poziom językowy oraz na czym Ci najbardziej zależy. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

BLOG

Poszerzaj swoją wiedzę, czytając nasz blog

angielski do rozmowy kwalifikacyjnej

Niezależnie od tego, czy jesteś studentem,  czy też osobą pracującą, wiesz, że znajomość języka angielskiego jest kluczem do sukcesu w dzisiejszym świecie. …

jak poprawić angielski poprzez czytanie
yacht scaled angielski online z native speakerem

“ All aboard ! ” is a phrase said to give passengers a warning before departure, just before a ship (or train) …

restaurant scaled angielski online z native speakerem

Some people are afraid of using English because they are not confident and doubt their ability to speak the language efficiently. As …