Regulamin w Pigułce - Najważniejsze Informacje

W e-native.pl nie podpisujesz długoterminowej umowy.
Wystarczy, że zaakceptujesz nasze zasady przeprowadzania zajęć.

1. Czym są nasze usługi?

E-native.pl prowadzi indywidualne zajęcia z języka angielskiego przez Internet (zoom). Zajęcia odbywają się przez cały rok kalendarzowy i prowadzone są przez doświadczonego lektora z certyfikatem TEFL.


2. Materiały dydaktyczne

Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały dydaktyczne bez dodatkowych opłat. 


3. Terminy i spóźnienia

Terminy zajęć są ustalane indywidualnie. Jeżeli dojdzie do spóźnienia przez uczestnika, czas ten zostanie odjęty od czasu trwania zajęć. W przypadku spóźnienia lektora, czas ten zostanie doliczony do czasu zajęć. Maksymalny czas spóźnienia uczestnika to 15 minut. W przypadku spóźnienia lektora, niezwłocznie nas o tym poinformuj dzwoniąc na 737 590 316.


4. Przekładanie zajęć

Masz prawo do dwukrotnego bezpłatnego przełożenia zajęć na inny termin w miesiącu. Chęć przełożenia zajęć musisz zgłosić najpóźniej 8 godzin przed zajęciami korzystając z opcji 'zgłoś nieobecność’ na platformie ActiveNow i wpisując proponowany termin ( datę i godzinę ).


5. Płatności

Płatności za zajęcia dokonywane są przez system tPay na początku każdego miesiąca. Zajęcia możesz opłacić na swoim koncie w Activenow. Nie pobieramy danych kart, płatność odbywa się za pomocą przelewu online.


6. Wymagania systemowe

Aby wziąć udział w zajęciach, potrzebujesz komputera z dostępem do Internetu, słuchawek z mikrofonem i kamerki. Możesz zainstalować aplikację Zoom tutaj


7. Rezygnacja z zajęć

Zajęcia są ciągłe i automatycznie odnawiają się na kolejny miesiąc. Jeżeli zdecydujesz się zrezygnować z zajęć, powinieneś to zgłosić z 7-dniowym wyprzedzeniem. Wystarczy do nas napisać na hello@e-native.pl lub zadzwonić.


8. Problemy techniczne

W przypadku problemów technicznych po naszej stronie, masz prawo do odrobienia zajęć bez dodatkowych opłat lub anulować zajęcia.


9. Reklamacje

Jeżeli jesteś niezadowolony z przebiegu zajęć, zgłoś nam to niezwłocznie na numer +48 737 590 316. Na pewno znajdziemy odpowiednie rozwiązanie lub zwrot kosztów.


10. Pamiętaj, że to jest tylko skrót naszego regulaminu. Pełny regulamin otrzymasz od nas po zapisaniu się na zajęcia. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami