PRZYKŁADOWE tematy

Tematyka Speaking Clubs

Zobacz jak wyglądają online speaking clubs ↓ 

Online Speaking Club Topic 1

PRZYKŁADOWY TEMAT

Do you enjoy working remotely?

Uczestnicy omawiają, czego potrzebują do wykonywania pracy zdalnej (np. własne biurko, Wi-Fi, dodatkowy monitor). Native Speaker zadaje uczestnikom pytania na temat tego co lubią, a czego nie lubią w pracy online i w biurze i dyskutują o przyszłości pracy.

good news bad news

PRZYKŁADOWY TEMAT

Good news or bad news, which do you want first?

Speaking Club oparty na odgrywaniu ról. Uczestnicy będą ćwiczyć zwroty wyrażające dobre i złe wieści w języku angielskim, przygotowaliśmy trzy scenariusze do odgrywania ról, które dotyczą różnych codziennych sytuacji. 

never too late

PRZYKŁADOWY TEMAT

You’re never too old for great things

Uczestnicy rozmawiają o sporcie i utrzymywaniu dobrej formy.  Wyobrażają sobie siebie po 80. roku życia. Myślą o swoim życiu i o tym, co mogą robić i lubić w tym wieku. W parach, opowiadają sobie w wieku 80. lat, używając Present Perfect i Past Simple. Prowadzący Native Speaker zadaje pytania dotyczące odpowiedzi uczestników.

PRZYKŁADOWA AKTYWNOŚĆ

Who am I? – guessing game

Podczas tego Speaking Clubu uczestnicy grają w zgadywanki , które stwarzają wiele okazji do używania gramatyki. Ćwiczą formułowanie pytań tak lub nie w teraźniejszości i w przeszłości, grają w parach lub grupie.

Największą satysfakcję sprawiają nam widoczne efekty naszych kursantów w postaci płynnej komunikacji w języku angielskim

KONTAKT

Napisz do nas

Napisz do nas aby dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty. Opisz nam swój poziom językowy oraz na czym Ci najbardziej zależy. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

BLOG

Poszerzaj swoją wiedzę, czytając nasz blog

angielski do rozmowy kwalifikacyjnej

Niezależnie od tego, czy jesteś studentem,  czy też osobą pracującą, wiesz, że znajomość języka angielskiego jest kluczem do sukcesu w dzisiejszym świecie. …

jak poprawić angielski poprzez czytanie
yacht scaled angielski online z native speakerem

“ All aboard ! ” is a phrase said to give passengers a warning before departure, just before a ship (or train) …

restaurant scaled angielski online z native speakerem

Some people are afraid of using English because they are not confident and doubt their ability to speak the language efficiently. As …