Angielski Z Native Speakerem

Angielski dla dorosłych online z Native Speakerem

Zapraszamy na w pełni wciągające doświadczenie w języku angielskim, pomagające uczniom ćwiczyć angielski konwersacyjny z różnymi interesującymi i zabawnymi tematami!

  • Kurs cotygodniowy
  • 1 lub 2 razy na tydzień
  • Indywidualne 1:1
  • Online przez Zoom
  • Poziomy A1 - C1
  • 45 minut / zajęcia
74zł / 45 minut
  • Dołącz w dowolnym momencie
  • Płatność co miesiąc, anuluj kiedy chcesz
  • Nie ma potrzeby nadrabiania materiału
Brak umów

Korzystasz ile potrzebujesz

Nauczyciele z TEFL

Wykwalifikowana kadra Native Speakerów

Na żywo przez Zoom

Zajęcia prowadzone online

Dlaczego nasze kursy angielskiego online dla dorosłych są wyjątkowe?

Każdy kurs dostosowany jest do indywidualnych potrzeb kursanta, dzięki czemu każdy może uczyć się w tempie i w sposób, który najbardziej mu odpowiada. Zajęcia są prowadzone w formie indywidualnych spotkań online, co zapewnia elastyczność i możliwość dostosowania zajęć do harmonogramu każdego z kursantów.

Dlaczego my? Angielski dla dorosłych online z native speakerem

Zajęcia języka angielskiego prowadzimy z doświadczonymi lektorami native speakers posiadającymi certyfikat TEFL. Dzięki ich wiedzy i umiejętnościom, zajęcia są skuteczne i przynoszą zauważalne efekty w krótkim czasie. Oprócz tego, nasi lektorzy potrafią stworzyć atmosferę przyjazną i zachęcającą do nauki, co pozwala naszym kursantom czuć się swobodnie i komfortowo. Zapisując się na nasze kursy, zyskujesz pewność, że Twoja nauka języka angielskiego będzie prowadzona przez najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Zobacz co mówią o nas nasi uczestnicy

trustpilot badge angielski online z native speakerem
Google badge

Zacznijmy zdobywać nową wiedzę i doświadczenie razem!
Angielski dla dorosłych z native speakerem

Opanuj angielski i otwórz się na nowe możliwości, ucz się z nami już dziś!

Standardowo zajęcia grupowe odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu. Dla zajęć indywidualnych nie nie ma określonej górnej granicy. 

Dla każdego pakietu indywidualnego istnieje możliwość jednorazowego przełożenia zajęć z zachowaniem minimum 24h przed planowanymi zajęciami. Grupowych zajęć nie można przełożyć.

Najlpszym sposobem aby zapisać się na zajęcia to wypełnienie naszego formularza zgłoszeniowego. Możesz też przejść do zakładki kontakt i wybrać najwygodniejszą formę kontaktu kliknij tutaj

Z nami nie podpisujesz żadnej długoterminowej umowy. Jeżeli po pierwszych zajęciach stwierdzisz, że zajęcia z Native Speakerem nie są dla Ciebie, zwrócimy Ci wpłacone środki do 5 dni – bez zbędnych pytań i formularzy.

Najlepszy zestaw to komputer, słuchawki z mikrofonem i kamerka internetowa. Możesz jednak korzystać z mikrofonu i kamerki w laptopie jak również możesz łączyć się przez smartfon.

Podczas każdej lekcji, o każdej porze dnia dostępna jest pomoc techniczna, wystarczy zadzwonić na numer:

Wszelkie materiały udostępniane są online przez naszego lektora. Jeśli chciałbyś otrzymać materiały, porozmawiaj ze swoim lektorem aby Ci je przesłał emailem.

Po ustaleniu terminu zajęć wyślemy Ci zaproszenie do naszej platformy na której będą dostępne wszystkie Twoje zajęcia. Otrzymasz również email z prośbą o płatność za zajęcia, który zawiera link do  bezpiecznego dokonania płatności online za pomocą bramki tPay.

Akceptujemy przelew internetowy za pomocą tPay. Jest to bezpieczny i szybki sposób płatności online, tak jak podczas zakupów w sklepie internetowym. Jeżeli masz obawy co do płatności online, napisz do nas wówczas prześlemy Ci dane rachunku bankowego do wpłaty.