Cennik

Zajęcia Angielskiego Online na Wysokim Poziomie – Poznaj Naszą Ofertę.

 • Kursy z Native Speakerem
 • 1 lub 2 razy na tydzień
 • Indywidualne lub w parze
 • Online przez Zoom
 • Bez umowy
 • 45-60 minutowe zajęcia
Konwersacje z Native Speakerem

Zajęcia indywidualne z Native Speaker'em

Zapewniamy wysokiej jakości zajęcia indywidualne z Native Speakerem, gdzie nasi doświadczeni lektorzy języka angielskiego dostosowują program zajęć do Twoich indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Dołącz do nas i zdobądź pewność siebie w posługiwaniu się językiem angielskim!

START

30 minut z Native Speakerem

64 zł

PLUS

45 minut z Native Speakerem

74 zł

MAX

60 minut z Native Speakerem

84 zł

Jednorazowa analiza wymowy przez Native Speakera

99 zł

 • Ocena ogólna: Ogólna ocena wymowy uczestnika, w tym biegłość, płynność mowy i jasność wymowy.
 • Dźwięki problematyczne: Identyfikacja i analiza dźwięków, które sprawiają uczestnikowi trudności, takich jak wymowa spółgłosek (np. “th”, “v” i “w”) lub samogłosek.
 • Akcent i intonacja: Ocena akcentu uczestnika oraz intonacji w mowie, wskazanie obszarów do poprawy.
 • Łączenie słów: Analiza sposobu, w jaki uczestnik łączy słowa podczas mówienia, oraz ewentualne problemy związane z redukcją głosek czy łączeniem dźwięków.
 • Zrozumiałość: Ocena zrozumiałości mowy uczestnika dla native speakera, wskazanie obszarów, które mogą wpływać na klarowność przekazu.
 • Sugerowane ćwiczenia: Personalizowane rekomendacje ćwiczeń i technik, które pomogą uczestnikowi poprawić swoją wymowę.
 • 15-minutowe indywidualne spotkanie na żywo z native speakerem, podczas którego uczestnik otrzyma analizę swojej wymowy, wskazówki oraz rekomendacje dotyczące poprawy.

Brak umów korzystasz ile potrzebujesz

Angielski konwersacyjny tylko z Native Speaker's

Tylko Lektorzy z certyfikatem TEFL

ZOBACZ ZWERYFIKOWANE OPINIE

Twój Sukces, Nasza Radość - Poznaj Opinie Naszych Zadowolonych Uczestników

Jesteśmy dumni z wysokiej jakości usług, jakie oferujemy naszym uczniom. Zobacz, co nasi zadowoleni klienci mówią o nas na Trustpilot i Google! Ich doświadczenia i sukcesy w nauce języka angielskiego są najlepszym dowodem na skuteczność naszych lektorów Native Speakers. Przekonaj się sam, jak możemy pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów językowych!

Google badge

Wyślij zgłoszenie i skorzystaj z darmowej lekcji próbnej

 • Zastanawiasz się czy zajęcia z Native Speakerem online są dla Ciebie lub Twojego dziecka? 
 • Potrzebujesz oferty dla firmy?
 • Chcesz zapytać o dostępność?

  Skorzystaj z formularza zgłoszeniowego, a udzielimy Ci wszelkich informacji.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji na podany numer telefonu oraz adres email. Klikając na przycisk poniżej, oświadczasz, że zapoznałeś się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych, które znajdują się na naszej stronie polityka prywatności.

Często Zadawane Pytania

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości to zachęcamy do skontaktowania się z nami, możesz również przejrzeć poniższe często zadawane pytania.

Standardowo zajęcia grupowe odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu. Dla zajęć indywidualnych nie nie ma określonej górnej granicy. 

Dla każdego pakietu indywidualnego istnieje możliwość jednorazowego przełożenia zajęć z zachowaniem minimum 24h przed planowanymi zajęciami. Grupowych zajęć nie można przełożyć.

Najlpszym sposobem aby zapisać się na zajęcia to wypełnienie naszego formularza zgłoszeniowego. Możesz też przejść do zakładki kontakt i wybrać najwygodniejszą formę kontaktu kliknij tutaj

Z nami nie podpisujesz żadnej długoterminowej umowy. Jeżeli po pierwszych zajęciach stwierdzisz, że zajęcia z Native Speakerem nie są dla Ciebie, zwrócimy Ci wpłacone środki do 5 dni – bez zbędnych pytań i formularzy.

Najlepszy zestaw to komputer, słuchawki z mikrofonem i kamerka internetowa. Możesz jednak korzystać z mikrofonu i kamerki w laptopie jak również możesz łączyć się przez smartfon.

Podczas każdej lekcji, o każdej porze dnia dostępna jest pomoc techniczna, wystarczy zadzwonić na numer:

Wszelkie materiały udostępniane są online przez naszego lektora. Jeśli chciałbyś otrzymać materiały, porozmawiaj ze swoim lektorem aby Ci je przesłał emailem.

Po ustaleniu terminu zajęć wyślemy Ci zaproszenie do naszej platformy na której będą dostępne wszystkie Twoje zajęcia. Otrzymasz również email z prośbą o płatność za zajęcia, który zawiera link do  bezpiecznego dokonania płatności online za pomocą bramki tPay.

Akceptujemy przelew internetowy za pomocą tPay. Jest to bezpieczny i szybki sposób płatności online, tak jak podczas zakupów w sklepie internetowym. Jeżeli masz obawy co do płatności online, napisz do nas wówczas prześlemy Ci dane rachunku bankowego do wpłaty.

Celem analizy wymowy jest pomoc uczestnikom w zidentyfikowaniu swoich mocnych i słabych stron w zakresie wymowy oraz wskazanie obszarów, nad którymi warto popracować, aby osiągnąć bardziej naturalną i zrozumiałą wymowę.

Tak, analiza wymowy jest odpowiednia dla uczestników na każdym poziomie zaawansowania, od początkujących po zaawansowanych. Native speaker dostosuje analizę do Twojego poziomu, koncentrując się na obszarach, które są dla Ciebie najbardziej istotne.