Cennik

Lekcje Angielskiego Online na Wysokim Poziomie – Poznaj Naszą Ofertę.

 • Kursy z Native Speakerem
 • 1 lub 2 razy na tydzień
 • Indywidualne lub Grupowe
 • Online przez Zoom
 • Poziomy A1 - C1
 • 45-60 minutowe zajęcia
Konwersacje z Native Speakerem

Zajęcia indywidualne z Native Speaker'em

Zapewniamy wysokiej jakości zajęcia indywidualne z Native Speakerem, gdzie nasi doświadczeni nauczyciele dostosowują program zajęć do Twoich indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Nasze ceny są konkurencyjne, a elastyczny harmonogram zajęć pozwala na dostosowanie ich do Twojego stylu życia. Dołącz do nas i zdobądź pewność siebie w posługiwaniu się językiem obcym!

Kurs indywidualny

74 zł

zajęcia / 45 minut

zajęcia odbywają się 1 lub 2 razy w tygodniu

Kurs dla dwojga

42 zł/os.

zajęcia / 60 minut

zajęcia odbywają się 1 lub 2 razy w tygodniu

Zajęcia grupowe z Native Speaker'em

Oferujemy zajęcia grupowe, które skupiają się na rozwijaniu umiejętności konwersacyjnych w języku obcym. Nasze zajęcia są prowadzone przez doświadczonych nauczycieli, a małe grupy zapewniają efektywną naukę i interakcję z innymi uczestnikami.

Kurs Online Speaking Club

28,00 zł

zajęcia / 60 minut

zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu w grupie max. 4 osoby

 

Brak umów korzystasz ile potrzebujesz

Angielski konwersacyjny tylko z Native Speaker's

Tylko Nauczyciele z certyfikatem TEFL

ZOBACZ ZWERYFIKOWANE OPINIE

Twój Sukces, Nasza Radość - Poznaj Opinie Naszych Zadowolonych Uczestników

Jesteśmy dumni z wysokiej jakości usług, jakie oferujemy naszym uczniom. Zobacz, co nasi zadowoleni klienci mówią o nas na Trustpilot! Ich doświadczenia i sukcesy w nauce języka angielskiego są najlepszym dowodem na skuteczność naszej metody nauczania. Przekonaj się sam, jak możemy pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów językowych!

trustpilot badge angielski online z native speakerem
Google badge

Wyślij zgłoszenie i skorzystaj z darmowej lekcji próbnej

 • Zastanawiasz się czy zajęcia z Native Speakerem online są dla Ciebie lub Twojego dziecka? 
 • Potrzebujesz oferty dla firmy?
 • Chcesz zapytać o dostępność?

  Skorzystaj z formularza zgłoszeniowego, a udzielimy Ci wszelkich informacji.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji na podany numer telefonu oraz adres email. Klikając na przycisk poniżej, oświadczasz, że zapoznałeś się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych, które znajdują się na naszej stronie polityka prywatności.

Często Zadawane Pytania

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości to zachęcamy do skontaktowania się z nami, możesz również przejrzeć poniższe często zadawane pytania.

Standardowo zajęcia grupowe odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu. Dla zajęć indywidualnych nie nie ma określonej górnej granicy. 

Dla każdego pakietu indywidualnego istnieje możliwość jednorazowego przełożenia zajęć z zachowaniem minimum 24h przed planowanymi zajęciami. Grupowych zajęć nie można przełożyć.

Najlpszym sposobem aby zapisać się na zajęcia to wypełnienie naszego formularza zgłoszeniowego. Możesz też przejść do zakładki kontakt i wybrać najwygodniejszą formę kontaktu kliknij tutaj

Z nami nie podpisujesz żadnej długoterminowej umowy. Jeżeli po pierwszych zajęciach stwierdzisz, że zajęcia z Native Speakerem nie są dla Ciebie, zwrócimy Ci wpłacone środki do 5 dni – bez zbędnych pytań i formularzy.

Najlepszy zestaw to komputer, słuchawki z mikrofonem i kamerka internetowa. Możesz jednak korzystać z mikrofonu i kamerki w laptopie jak również możesz łączyć się przez smartfon.

Podczas każdej lekcji, o każdej porze dnia dostępna jest pomoc techniczna, wystarczy zadzwonić na numer:

Wszelkie materiały udostępniane są online przez naszego lektora. Jeśli chciałbyś otrzymać materiały, porozmawiaj ze swoim lektorem aby Ci je przesłał emailem.

Po ustaleniu terminu zajęć wyślemy Ci zaproszenie do naszej platformy na której będą dostępne wszystkie Twoje zajęcia. Otrzymasz również email z prośbą o płatność za zajęcia, który zawiera link do  bezpiecznego dokonania płatności online za pomocą bramki tPay.

Akceptujemy przelew internetowy za pomocą tPay. Jest to bezpieczny i szybki sposób płatności online, tak jak podczas zakupów w sklepie internetowym. Jeżeli masz obawy co do płatności online, napisz do nas wówczas prześlemy Ci dane rachunku bankowego do wpłaty.