Zajęcia dostosowane do Ciebie

Niezależnie od sytuacji, nasze Zajęcia online z Native Speakerem przygotują Cię do skutecznej komunikacji. Odkryj prawdziwe zastosowanie angielskiego w różnych sytuacjach.

Na czym polega personalizacja zajęć?

Nasze zajęcia są w pełni personalizowane. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w przygotowaniu prezentacji biznesowej, czy chcesz poprawić swój akcent – mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie. Personalizacja oznacza indywidualne podejście do każdego ucznia, uwzględniające jego cele, tempo nauki i preferowane style uczenia się.

360 restaurant angielski online z native speakerem

Zajęcia 360°

Nasze zajęcia 360 to innowacyjne podejście do nauki języka angielskiego, które oferuje uczniom możliwość praktyki w realnych sytuacjach. Te scenariusze obejmują różne sytuacje, od konwersacji biznesowych, poprzez zamawianie w restauracji, aż po złożone sytuacje na lotnisku. Personalizacja tych scenariuszy pozwala nam dostosować je do Twoich indywidualnych potrzeb i celów.

shutterstock 1845487087 angielski online z native speakerem

Nasze zasoby dydaktyczne

W naszej pracy korzystamy z zasobów takich jak ESL Brains, renomowanego dostawcy materiałów dydaktycznych do nauki angielskiego. Wykorzystanie tych zasobów pozwala nam zapewnić różnorodność treści i tematów, które są aktualne, interesujące i dostosowane do poziomu ucznia. Oznacza to, że Twoje lekcje będą zawsze angażujące i skierowane na rozwijanie konkretnych umiejętności językowych.

Analiza Wymowy

Jednym z kluczowych aspektów naszej personalizacji zajęć jest regularna analiza wymowy. Raz w miesiącu przeprowadzamy szczegółową analizę Twojej wymowy, aby zrozumieć Twoje mocne strony i obszary, które mogą wymagać dodatkowej praktyki. Ta analiza pozwala nam dostosować zajęcia do Twoich potrzeb i pomaga Ci szybciej osiągnąć płynność w mówieniu po angielsku.

Analiza wymowy e-native

Opinie

Poznaj zweryfikowane opinie na Google i TrustPilot.

Google badge

Często Zadawane Pytania

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości to zachęcamy do skontaktowania się z nami, możesz również przejrzeć poniższe często zadawane pytania.

Nie, nasze Zajęcia 360° są dostępne dla uczniów na każdym poziomie zaawansowania. Wszystko, czego potrzebujesz, to chęć nauki i otwartość na nowe doświadczenia.

Tak, oferujemy możliwość wyboru scenariuszy, które najbardziej odpowiadają Twoim potrzebom i celom językowym.